Trenerzy

Małgorzata
Grajcar Cieślak

Łyżwiarka figurowa startująca w parach tanecznych. W latach 1989-1991 wraz z Andrzejem Dostatnim zdobyła trzykrotnie złoty medal na Mistrzostwach Polski. Uczestniczka Mistrzostw Świata i Europy, medalistka zawodów międzynarodowych. Bezpośrednio po zakończeniu kariery sportowej występowała w rewii łyżwiarskiej Walt Disney's World on Ice, a następnie została międzynarodowym sędzią ISU w konkurencji par tanecznych. Współtwórca imprez UMŁ w 2020 roku pod hasłem Fit Młodziaki. Współorganizator MP w łyżwiarstwie synchronicznym w 2018 roku. W latach 1997-2011 współwłaściciel agencji artystycznej Twister i Vertigo. Choreograf przy projekcie Xymeny Zaniewskiej "Lechitka". Współpraca z Katarzyną Sokołowską przy pokazach Wella "Trendvision". Obecnie pedagog specjalny, instruktor łyżwiarstwa figurowego, fitness i tańca. https://www.facebook.com/PolskiZwiazekLyzwiarstwaFigurowego/posts/891423868123819

Paulina
Sobczak

Łyżwiarka figurowa startująca w kategorii par tanecznych. Trzykrotna mistrzyni Polski w latach 1996-1998 oraz wicemistrzyni w roku 2003. Uczestniczka zawodów międzynarodowych oraz mistrzostw świata. Od 2018 roku instruktor łyżwiarstwa figurowego.

Anna
Mazurkiewicz

Doktor nauk o kulturze fizycznej w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Adiunkt badawczo-dydaktyczny Katedry Nauk Biomedycznych w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz pracownik Wydziału Fizjoterapii w Społecznej Akademii Nauk. Trener przygotowania motorycznego, łyżwiarstwa figurowego oraz specjalista od gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Szkoleniowiec na kursach instruktorskich i trenerskich. W przeszłości szkoleniowiec z zakresu przygotowania ogólnego w programie PZŁF 'Chodź na łyżwy' dla zawodników z preselekcji.

Agnieszka
Łuczyńska

Choreograf, animatorka kultury, tancerka i pedagog z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, osób o różnym stopniu zaawansowania. Wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi i kierownik Pracowni Technik Tańca w Instytucie Choreografii i Technik Tańca. Jako choreograf współpracuje także z zawodnikami Kadry Narodowej w łyżwiarstwie figurowym.